מי אנחנו? ומי זאת פיקסי?

 

אנחנו קודם כל לפני הכל חברות, יזמיות וחיות את תחום העיצוב, (שרון (30) בעלת "סטודיו בן ארוש" לעיצוב פנים וירדן (30) בעלת משרד אדריכלות "תורמן רומנו". 

יותר מזה אנחנו מאמינות שעיצוב טוב, נותן טעם לחיים ויחד עם זאת תורם לסביבה שלנו. הקורונה הביאה איתה הרבה צרכים שעד כה לא חשבנו לענות עליהם מכיוון ובילינו יותר בחוץ מבפנים, פתאום הבית קיבל משמעות שונה, פתאום הקצב הוא אחר, ויש בעיקר זמן, לנשום ולחשוב מה אתה אוהב.

אז ישבנו במרפסת וחשבנו..

מה חסר לנו בעיר הצפופה הזאת? חשבנו על צמחים! על הפינה הכי מוזנחת בבית. על איך לשפץ את הבית והפעם בלי לשבור קירות! משהו שיכניס טוב לנשמה וישמח את הלב, משהו שיעשה טוב לא רק לי גם למי שעובר ברחוב ומרים את הראש מהסמארט פון ומביט למעלה. משהו שישפר לא רק לי את הבית גם את הרחוב עצמו ואת חזיתות הבניינים. זיהינו את הקושי בהכנסת ירוק הביתה ואנחנו חוות אותו בלמצוא כלים, לטייל במשתלות, לשתול, לסחוב וכמובן לבחור את הצמחים המתאימים ביותר לתנאים הקיימים אצל כל אחד מאיתנו. פתרנו את זה עם טכנולוגיה,יצרנו תהליך שמלווה בממשק משתמש מהיר, נוח, ואינטרקטיבי שידע לענות על כל הצרכים האלו ובסופו המשתמשים יקבלו את הפינה הירוקה המתאימה ביותר עבורם, וככה נולדה פיקסי.

פיקסי היא פלטפורמה חכמה וחדשנית שמתכננת לך את המרפסת בעזרת מענה על כמה שאלות שקשורות לעיצוב ולתנאים סביבתיים, המערכת יודעת לנתח את הנתונים, ובנוסף מייצרת תכנית אדריכלית שלפיה ימוקמו הצמחים במרפסת בקומפוזיציה המושלמת.

השירות שלנו כולל הובלה, שתילה, ייעוץ והתקנה ובכך יוצר את המעטפת השלמה, כל מה שצריך כדי להכניס ירוק הביתה בלי מאמץ שיתאים לתנאי הגדילה ויישאר לאורך זמן.

פיקסי היא דמות וירטואלית מלאת אופי שהוקדש לה המון מחשבה כדי לייצר לה תכונות אופי אמיתיות ובכך לייצר מותג שלם סביבה, היא מגיעה אלינו מהיער ומכניסה לנו טבע אל העיר, הצילומים ארט שלנו ממחישים את הקונספט ומשלימים את הסיפור..

להוליד משהו חדש מבחינתנו לפני שנה הייתה מחשבה הזויה ובלתי אפשרית, אנחנו מכורות לעבודה שלנו והקצב שבו אנחנו חיות את הפרויקטים לא איפשר לנו לעצור ולחשוב, הקורונה עשתה לנו גם טוב, הורידה את הקצב לקצב שפוי נתנה פרספקטיבה שונה ונתנה לנו זמן להאט את המחשבה ולעשות משהו בשביל הנפש, אז פתחנו את פיקסי ובשעות יחד נתנו אחת לשניה את האומץ להביא ילדים לעולם, להתגבר על הפחד שאמהות באה על חשבון הצלחה ושזה לא יעצור לנו את הקריירה רק יתן לה דרייב, אז יחד עם לידתה של פיקסי בקרוב נהפוך גם לאמהות אמיתיות.